• Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Kohvimasin Bosch TKA6A043

Kohvimasin Bosch TKA6A043  Kohvimasin Bosch TKA6A043  Kohvimasin Bosch TKA6A043  Kohvimasin Bosch TKA6A043  Kohvimasin Bosch TKA6A043  Kohvimasin Bosch TKA6A043  
Veel pilte
Bosch TKA6A043
63.60 € 65.70 €
Sinu võit: 2.10 €
Toode on laos!
Alustage iga hommikut hea tujuga tänu küllusliku maitsega kohvile ja stiilsele disainile.
Aroma+ – kohvi aroomi ja kanguse võimendamine nupuvajutusega. Kui soovite kangemat kohvi, pole vaja selleks rohkem kohvipuru lisada. Aroma+ nupuga saab maitset võimendada ja masin reguleerib selle põhjal veevoolu. Saate nautida külluslikku aroomi just nii, nagu soovite – näiteks hommikuti kangemat kohvi ja õhtuti lahjemat.
Eemaldatav veepaak – kiiresti ja lihtsalt eemaldadav veepaak täitmiseks otse kraanist. Lisakannu pole vaja ja isegi täis paagi tagasipanek on lihtne.
Tilgalukk – ei mingeid tilkasid või plekke kannu eemaldamisel või pärast kasutamist. Oleme kõik tuttavad olukorraga, kus soovime kohe endale kohvi valada, kuigi selle valmistamine pole veel lõppenud. Tänu tilgaluku funktsioonile saate eemaldada kannu, ilma et masin tilguks või tekiks plekke. See säästab teid puhastamise vaevast.
Väljakeeratav filtrihoidik – paberfiltri mugav täitmine ja lihtne eemaldamine.
EasyDescale3 – kolm funktsiooni, mis hõlbustavad katlakivi eemaldamist, et pikendada naudingut ja seadme eluiga. Funktsiooni on lihtne kasutada tänu katlakiviteavitusele, praktilisele katlakivi eemaldamise programmile ja veekareduse seadetele. See tagab parima toimivuse ja ideaalse maitse, säästab energiat ja pikendab seadme eluiga.
Aroomi säilitav klaaskann 10/15 tassile (1.25 l)
Eemaldatav väljakeeratav filter (1 x 4)
Mõõdud: 355 x 285 x 230 mm
Netokaal: 2 kg
Äravõetav veemahuti
+
Katlakivi eemaldamise programm
+
Korpus
Plastik
Maht, tassi
10/15 tassi
Tilgalukk
+
Väljalülitusautomaatika
+
Veetaseme skaala
+
Võimsus, W
1200 W