• Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Külmik Whirlpool W9931DKSH

Külmik Whirlpool W9931DKSH  Külmik Whirlpool W9931DKSH  Külmik Whirlpool W9931DKSH  Külmik Whirlpool W9931DKSH  Külmik Whirlpool W9931DKSH  Külmik Whirlpool W9931DKSH  
Veel pilte
Whirlpool W9931DKSH
637.55 € 658.80 €
Sinu võit: 21.25 €
Toode on laos! Selle toote SmartPostiga saatmine tasuta!
Parima energiaklassi ning kasutajamugavusega külmik Whirlpool!
6th SENSE tehnoloogia jälgib pidevalt temperatuuri ja niiskuse väliskeskkonnast (näiteks ukse avamisest) tingitud muutusi ning taastab kiiresti ideaalse säilitustemperatuuri ja niiskuse nii külmiku- kui sügavkülmikuosas.
Dual No Frost - 2 iseseisvat No Frost süsteemi loovad ideaalse härmatisevaba keskkonna toidu säilitamiseks, kindlustades ideaalse temperatuuri ning takistades lõhnade segunemist kambrite vahel.
Temperatuurialarmi funktsioon aktiveerub külmiku sisetemperatuuri soojenemise korral, aidates nii vältida toidu võimalikku riknemist.
Fast cooling - külmiku sisetemperatuur langeb viivitamata funktsiooni aktiveerimisel. Sisseehitatud andurid kohandavad automaatselt jahutamistemperatuuri madalat energiatarvet ja tavalisest kauem kestvat värskust tagades.
Niiskuskontrolliga Fresh Box+ sahtel võimaldab hoida puu- ja köögiviljad värsked kuni 15 päeva. Fresh Box+ sisse integreeritud Fresh Pad alus kindlustab toidu säilimise parimal viisil - eemaldades niiskuse ning takistades aktiivselt kahjulike bakterite teket. Rest eraldab puu- ja köögiviljad nende säilitamisel tekkivast niiskusest ning spetsiaalne antibakteriaalne lisand vähendab kahjulike bakterite teket resti pinnal kuni 99.9%
Külmikul on kasutajamugavuse suurendamiseks ukse jagaja (sügavkülmikus), 2-1 pudelirest (riiuli tagaosas paikneb pudelirest, mis võimaldab riiulit kasutada nii pudeli- kui tavalise riiulina), flexi riiulid (kokku volditavad), spetsiaalne piimariiul (lõhnade/ maitsete segunemise kaitseks) ning lihtsa juurdepääsuga alus (sügavkülmikus). 
Külmiku eesmised jalad on reguleeritava kõrgusega.

Seadme täpsed mõõdud (KxLxS): 2013 x 595 x 655 mm
Aastane energiakulu, kWh
180
Autonoomia voolukatkestusel, h
16
Avatud ukse alarm
+
Energiaklass
A+++
Infoekraan
+
Kõrgus, cm
201
Külmiku maht, l
251
Külmutusvõimsus, kg/ 24h
13
Laius, cm
60
LED sisevalgustus
+
Müratase, dB
39
No-frost
+
Puhkuserežiim
+
Sügavkülmasahtlite arv
2
Sügavkülmiku maht, l
97
Sügavus, cm
66
Värv
Must
Ventilaator külmikuosas
+