• Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Integreeritav mikrolaineahi Whirlpool W9MD260BSS

Integreeritav mikrolaineahi Whirlpool W9MD260BSS  Integreeritav mikrolaineahi Whirlpool W9MD260BSS  Integreeritav mikrolaineahi Whirlpool W9MD260BSS  Integreeritav mikrolaineahi Whirlpool W9MD260BSS  Integreeritav mikrolaineahi Whirlpool W9MD260BSS  Integreeritav mikrolaineahi Whirlpool W9MD260BSS  
Veel pilte
Whirlpool W9MD260BSS
508.70 € 525.65 €
Sinu võit: 16.95 €
Toode on laos!
Stiilne mikrolaineahi Whirlpool on pärjatud 2020 Red Dot disainiauhinnaga!
Mikrolaineahju 6th SENSE tehnoloogia seadistab toidu valmistamisel automaatselt aja-, temperatuuri- ja võimsussätted. SmartDisplay on intuitiivne ja lihtne liides, mis tagab sujuva seadme käsitluse. 16 värviga 3,5” puuteekraan (480x320 pikslit) + WiFi ühenduvus.
6th Sense Live Äpp - Intuitiivne abi 6thSenseLive äpilt tagab kasutajale samm-sammulised juhised, mida järgides saab muuta rutiinsed retseptid mikrolaineahjus valmistatud meistriteosteks. Äpp õpib kasutaja eelistusi tundma ning pakub nende põhjal siis välja retsepte ja kasulikke nõuandeid tagamaks, et iga roog valmib perfektselt.
Aurutehnoloogia tagab kõige tervislikumate ja maitsvamate toitude valmimise vaid ühtainust nuppu puudutades. Mikrolaineahjuga on kaasas aurutamisnõu, mis võimaldab teil nautida silmapaistvat aurutatud pastat, riisi või köögivilju minutitega ilma mingit vaeva nägemata.
Mikrolaineahju Crisp funktsioon ja eriotstarbeline pann võimaldavad Teil küpsetada alati kõige krõbedama pitsa või piruka.
Jetstart - kiirstardi funktsioon tagab täiendava kuumuse ahjus kuni 30 sekundiks.
3D tehnoloogia - Perfektselt valmistatud. Revolutsiooniline 3D tehnoloogia tagab kuumuse ühtlase jaotumise ahjus täielikult 3-mõõtmelist kuumuse jaotamise süsteemi rakendades, et saaksite alati nautida ühtlaselt küpsenud toitu vaid ühtainust nuppu puudutades.
Küpsetusfunktsioonid: mikrolained, pruunistamine, sundõhk, sundõhk+mikrolained, grill, grill+mikrolained, turbogrill, turbogrill+mikrolained.
6th Sense ja erifunktsioonid: kiire eelkuumutamine, soojashoidmine, kergitamine, sulatamine, soojendamine, aurutamine, krõbepruunistamine.
Pöördaluse diameeter 32 cm.
Grilli võimsus 800 W.
Automaatprogramme
7
Elektrooniline juhtimine
+
Grill
+
Kiirsulatus
+
Kõrgus, mm
385
Laius, mm
595
LCD ekraan
+
Maht, l
31
Mikrolainevõimsus, W
1000
Pöördalus
+
Pöördõhk
+
Sügavus, mm
468
Taimer
+
Töörežiime
8
Värv
Must
Võimsus, W
2300