• Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Mikrolaineahi Whirlpool MWP338SX

Mikrolaineahi Whirlpool MWP338SX  Mikrolaineahi Whirlpool MWP338SX  Mikrolaineahi Whirlpool MWP338SX  Mikrolaineahi Whirlpool MWP338SX  
Veel pilte
Whirlpool MWP338SX
244.10 € 252.20 €
Sinu võit: 8.10 €
Toode on laos!
Suure küpsetuskambri ning arvukate funktsioonidega mikrolaineahi Whirlpool!
Mikrolaineahjul on 100 eelseadistatud retsepti, mille seast valida. Mikrolaineahi kohandab automaatselt küpsetus-, temperatuuri- ja ajasätteid ning jälgib pidevalt toidu valmimist laitmatu tulemuse tagamiseks.
DualCrisp rakendab kahte väljastuspunkti, et mikrolained ümbritseks toitu täielikult ning et toit küpseks ühtlaselt ka põhjast. Nautige toitu, millel on ületamatult krõbe koorik ja imemaitsev mure sisemus.
Kiire sulatamine - kasutage ainulaadset JetDefrost 3D süsteemi toidu mikrolaineahjus efektiivselt ja lihtsalt sulatamiseks. Revolutsiooniline 3D tehnoloogia tagab kuumuse ühtlase jaotumise ahjus täielikult 3-mõõtmelist kuumuse jaotamise süsteemi rakendades. 
Forced Air - õhuringlus lukustab maitse toidu sisse. Uuenduslik konvektsioonsüsteem paneb mikrolaineahjus eelkuumutatud õhu ringlema, tagades teile nii mahlase küpsetustulemuse.
DoughRising funktsioon võimaldab pärmi ideaalselt leiva, saia ja taina jaoks ette valmistada. See eriprogramm hoiab Maxi Chef ahju sisetemperatuuri konstantselt 30 °C juures - ideaalsel temperatuuril taina kerkimiseks.
PrecisionBake aitab valmistada ka kõige keerukamaid retsepte nagu profikondiiter. See on 5 °C sammuga ülitäpset temperatuuri seadistamist võimaldav funktsioon, mis lubab valida ideaalse temperatuuri mis tahes roa valmistamiseks.
Crispfry - praetud tekstuuri ja maitsega oivaliste roogade valmistamiseks ilma õli kasutamata või väga vähese õliga, et toit valmiks tervislikumalt kui praepannil.
Muutke oma snäkid tervislikumaks jogurtifunktsiooniga. See erifunktsioon võimaldab jogurtit lihtsalt kääritada ja selle toiteväärtust suurendada.
JetStart funktsioon tagab täiendava kuumuse ahjus kuni 30 sekundiks, kindlustades nii ideaalse temperatuuri suure vedelikusisaldusega toidu nagu selgete suppide või jookide uuesti kuumutamiseks.
Jet Menu sisaldab eelprogrammeeritud sätteid külmutatud valmistoidu kiireks kuumutamiseks. Valige vaid toidu tüüp, sisestage selle kaal ja mikrolaineahi teeb kõik muu.
Automaatne puhastusprogramm - küpsetuskambri puhastamiseks tuleb lihtsalt panna veekauss mikrolaineahju ja valida puhastusfunktsioon. Auru loomulik jõud pehmendab ja vabastab toidujäägid vaid mõne minutiga, mille saab puhastustsükli lõppedes lihtsalt ära pühkida.
Grill
+
Grilli võimsus, W
1200
Kiirsulatus
+
Kõrgus, cm
37
Kuum pöördõhk
+
Laius, cm
49
Maht, l
33
Mikrolainevõimsus, W
900
Pöördalus
36 cm
Programmkell
+
Sügavus, cm
54
Töörežiime
7
Värv
Roostevaba teras