• Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Integreeritav nõudepesumasin Whirlpool WIC3C22

Integreeritav nõudepesumasin Whirlpool WIC3C22  Integreeritav nõudepesumasin Whirlpool WIC3C22  Integreeritav nõudepesumasin Whirlpool WIC3C22  Integreeritav nõudepesumasin Whirlpool WIC3C22  Integreeritav nõudepesumasin Whirlpool WIC3C22  Integreeritav nõudepesumasin Whirlpool WIC3C22  
Veel pilte
Whirlpool WIC3C22P
356.05 € 367.90 €
Sinu võit: 11.85 €
Toode on laos! Selle toote SmartPostiga saatmine tasuta!
Vaikne ja energiatõhus nõudepesumasin Whirlpool automaatselt avaneva uksega!
6th Sense spetsiaalne andur hindab nõude määrdumisastet ja valib automaatselt kõige tõhusama ja ökonoomsema pesutsükli, tagades kuni 50% energia, vee ja aja säästmise. See tehnoloogia tagab laitmatu pesutulemuse ilma eelpesu, leotamise ja käsitsi küürimiseta ning vähendab samas efektiivselt veetarvet ja kulusid.
Disainige ruum oma vajadustele vastavaks. FlexiSpace süsteemi modulaarseid korve saab nõudepesumasinas vastavalt vajadusele vabalt ja lihtsalt ümber paigutada.
NaturalDry - ukse automaatne avanemine programmi lõpus tagab parema ja loomulikuma kuivamise. See süsteem tagab suurema energiatõhususe ja parema kuivatustulemuse. Võimalik kasutada programmidega: Eco, 6th Sense ja Igapäevane programm.
PowerClean Pro - jõulised veejoad masina pesukambri tagaseinal paiknevatest düüsidest tagavad parima pesutulemuse ka kõige raskema mustuse puhul. 6th Sense andurid tuvastavad määrdumisastme ja kohandavad veesurvet vastavalt.
Ühe resti pesufunktsioon -  kui pestavaid nõusid ei ole palju, võimaldab see funktsioon pesta väikest nõudekogust ainult ühes restis, et teil poleks vaja oodata ära nõudepesumasina mustade nõudega täitumist. Aitab säästa elektrit ja pesuvahendit.
Viitstardi funktsioon võimaldab seadistada nõudepesumasina tsükli käivituma teile kõige sobivamal ajal, säästes nii aega kui energiat.
Programmid: Eco 50°C; 6th Sense 50-60°C; Intensiivpesu 65°C; Igapäevane 50°C; Vaikne 50°C; Kiire 30  min 50°C; Klaaspesu 45°C; Eelpesu.
Loputusvahendi ja soolanõu täitmise märgutuled.
Kaasas söögiriistade pesukorv.
Automaatne ukse avamine
+
Energiaklass
A++
Jääkaja elektrooniline näit
+
Kuivatustulemus
A
Laius, cm
60
LCD ekraan
+
Mahutavus (kompl.)
14
Mõõdud K x L x S, mm
820 x 598 x 555
Müratase, dB
41
Pesutulemus
A
Programmide arv
8
Töötemperatuure
4
Veekulu, L tsükli kohta
9,5
Viitstart
+