• Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Integreeritav nõudepesumasin Whirlpool WIO3T122PES

Integreeritav nõudepesumasin Whirlpool WIO3T122PES  Integreeritav nõudepesumasin Whirlpool WIO3T122PES  Integreeritav nõudepesumasin Whirlpool WIO3T122PES  Integreeritav nõudepesumasin Whirlpool WIO3T122PES  Integreeritav nõudepesumasin Whirlpool WIO3T122PES  Integreeritav nõudepesumasin Whirlpool WIO3T122PES  
Veel pilte
Whirlpool WIO3T122PES
356.05 € 367.90 €
Sinu võit: 11.85 €
Toode on laos! Selle toote SmartPostiga saatmine tasuta!
Vaikne nõudepesumasin Whirlpoolilt automaatselt avaneva uksega pesutsükli lõpus!
Disainige ruum oma vajadustele vastavaks. FlexiSpace süsteemi modulaarseid korve saab nõudepesumasinas vastavalt vajadusele vabalt ja lihtsalt ümber paigutada.
Powerclean Pro - jõulised veejoad masina pesukambri tagaseinal paiknevatest düüsidest tagavad parima pesutulemuse ka kõige raskema mustuse puhul. Intelligentsed andurid tuvastavad määrdumisastme ja kohandavad veesurvet vastavalt.
Multizone -  kui pestavaid nõusid ei ole palju, võimaldab see funktsioon pesta väikest nõudekogust ainult ühes restis, et teil poleks vaja oodata ära nõudepesumasina mustade nõudega täitumist. Aitab säästa elektrit ja pesuvahendit.
Viitstardi funktsioon võimaldab seadistada nõudepesumasina tsükli käivituma teile kõige sobivamal ajal, säästes nii aega kui energiat.
NaturalDry - ukse automaatne avanemine programmi lõpus tagab parema ja loomulikuma kuivamise. See süsteem tagab suurema energiatõhususe ja parema kuivatustulemuse.
Sliding hinges - liikuvad hinged. Uks kohandab avamisel oma kõrgust, vältides nii sokli pihta minemist ning sulandub sulgemisel taas köögimööblisse.
Automaatne puhastusprogramm
+
Automaatne ukse avamine
+
Energiakulu, kWh
266
Jääkaja elektrooniline näit
+
Kõrgus, cm
82
Kuivatustulemus
A
Laius, cm
60
LCD ekraan
+
Mahutavus, nõudekomplekti
14
Müratase
B
Müratase, dB
41
Pesutulemus
A
Programmide arv
10
Sügavus, cm
56
Töötemperatuure
4
Uus energiaklass
E
Värv
hõbe
Veekulu, L tsükli kohta
9,5
Viitstart
+