• Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Nõudepesumasin Whirlpool WFC3C26

Nõudepesumasin Whirlpool WFC3C26  Nõudepesumasin Whirlpool WFC3C26  Nõudepesumasin Whirlpool WFC3C26  Nõudepesumasin Whirlpool WFC3C26  Nõudepesumasin Whirlpool WFC3C26  
Veel pilte
Whirlpool WFC3C26
356.04 € 367.91 €
Sinu võit: 11.87 €
6th SENSE tehnoloogia tagab laitmatu pesutulemuse ilma eelpesu, leotamise ja käsitsi küürimiseta ning vähendab samas efektiivselt veetarvet ja kulusid. 6th SENSE EcoFriendly tehnoloogia rakendab intelligentseid andureid pesutsükli pidevaks jälgimiseks ja määrdumisastme tuvastamiseks ning vastavalt sellele ressursside kasutamise kohandamiseks. Nautige laitmatut pesutulemust, säästes samas kuni 50% energiat, vett ja aega.
Ühe resti pesufunktsioon võimaldab pesta väikest nõudekogust ainult ühes restis, et teil poleks vaja oodata ära nõudepesumasina mustade nõudega täitumist.
Eemaldatav ülemine rest - Nõudepesumasina eemaldatav ülemine rest võimaldab teil tekitada masinasse vajaduse korral lisaruumi ning pesta lihtsalt ka tavatu kujuga esemeid.
Kolmas rest - ideaalne lahendus täiendava ruumi tagamiseks, et teil mahuks alati kõik nõud masinasse ära.
NaturalDry - ukse automaatne avanemine programmi lõpus tagab parema ja loomulikuma kuivamise. See süsteem tagab suurema energiatõhususe ja parema kuivatustulemuse.
PowerClean Pro - jõulised veejoad masina pesukambri tagaseinal paiknevatest düüsidest tagavad parima pesutulemuse ka kõige raskema mustuse puhul. 6th Sense andurid tuvastavad määrdumisastme ja kohandavad veesurvet vastavalt.
Viitstardi funktsioon võimaldab seadistada nõudepesumasina tsükli käivituma teile kõige sobivamal ajal, säästes nii aega kui energiat.
Automaatne puhastusprogramm
+
Automaatne ukse avamine
+
Energiaklass
A++
Eraldi sahtel söögiriistadele
+
Jääkaja elektrooniline näit
+
Kõrgus, cm
85
Kuivatustulemus
A
Laius, cm
60
LCD ekraan
+
Mahutavus, nõudekomplekti
14
Müratase, dB
46
Pesutulemus
A
Programmide arv
8
Sügavus, cm
59
Värv
Valge
Veelekke kontroll
+
Viitstart
+