• Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Täisintegreeritav 45 cm nõudepesumasin SPE66TX05E

Täisintegreeritav 45 cm nõudepesumasin SPE66TX05E  Täisintegreeritav 45 cm nõudepesumasin SPE66TX05E  Täisintegreeritav 45 cm nõudepesumasin SPE66TX05E  Täisintegreeritav 45 cm nõudepesumasin SPE66TX05E  Täisintegreeritav 45 cm nõudepesumasin SPE66TX05E  Täisintegreeritav 45 cm nõudepesumasin SPE66TX05E  
Veel pilte
Bosch SPE66TX05E
743.05 € 767.80 €
Sinu võit: 24.75 €
Toode on laos! Selle toote SmartPostiga saatmine tasuta!
6 programmi: intensiivpesu 70°C, automaatne 45-65°C, ökonoomne 50°C, vaikne (öö)programm 50°C, lühike 60°C, klaas 40°C
3 erivalikut: VarioSpeed Plus, HygienePlus, ExtraDry
Machine Care
VarioDrawerPro - punased või hallid liigutatavad osad paindlikuks ja paremaks ruumikasutuseks. Reguleeritava kõrgusega, kolmel eri tasandil kasutatav, ülemine Rackmatic korv pakub lisaruumi eriti kõrgetele nõudele.
Doseerimisabi DosageAssist - pesutablett lahustub täielikult.
Automaatne pesuvahendi tüübi tuvastus
Helisignaal programmi lõppemisel
Elektrooniline viitajaga käivitus: 1-24 h
InfoLight – punane täpp põrandal annab märku, kas nõudepesumasin on sisse või välja lülitatud. Programmi lõppedes täpp kaob.
Sujuvam ja vaiksem töö tänu harjadeta energiasäästlikule ja optimaalselt hõõrdumismüra vähendavale EcoSilence Drive mootorile .
DuoPower-pihustilabad ülemises korvis
AquaSensor - analüüsib iga pesutsükli alguses nõude määrdumisastet, valib toiduosakeste, rasva ja puhastusvahendi jääkide põhjal optimaalse loputusaja ning rakendab vajaduse korral isegi eelpesu. LoadSensor - tuvastab masinas olevate nõude kaalu ja veetaseme ning lisab täpselt vajalikul hulgal vett.
ActiveWater - maksimeerib tõhusust (vähem vett, vähem energiat, parem jõudlus), et tagada silmapaistvad tulemused, kaitstes samal ajal keskkonda. 
Soojusvaheti - temperatuurišokkide vältimiseks toimub vee eelsoojendamine loputuspaagis.
Veepehmenduselektroonika klaasikaitseks – klaaside ja õrnade nõude ettevaatlikuks pesuks reguleerib masin pidevalt vee karedusastet.
Elektrooniline soola ja loputusvahendi lisamise näit
Isepuhastuv kolmeastmeline filtrisüsteem lainelise mikrofiltriga
Roostevabast terasest sisemus

Bosch nõudepesumasinaga võite alati kindlad olla, et kõik Teie nõud on pesuprogrammi lõppedes perfektselt kuivad. PerfectDry tehnoloogia aluseks on Zeolith®-kuivatus, mille 3D Airflow süsteem tagab täiuslikud kuivatustulemused ka plastnõude puhul. Tänu vaiksele programmile ja SuperSilence (42 dB) funktsioonile võite nõudepesumasina ka ööseks tööle jätta.
40 °C klaasipesuprogramm – õrn, madalama pesemistemperatuuri, loputusvahendi temperatuuri kohandamise ja pikema kuivatamisfaasiga programm klaaside pesemiseks ja kuivatamiseks. Puhastab õrnalt isegi kvaliteetsed kristallklaasid, tagades optimaalse kuivatuse ja särava läike. 
AquaStop – eluaegne 100% garantii veekahjustuste vastu.
Lapselukk takistab ukse avamist ja programmi muutmist nõudepesutsükli ajal. See aitab vältida kuumast aurust tingitud põletusi ja programmi seadete kogemata muutmist.
Funktsioon VarioHinge – täisintegreeritud esiosa, mis ukse avamisel oma kõrgust kohandab. See on optimaalne lahendus ka siis, kui eriti kõrge uks tuleb kokku sobitada madala sokliga.
AquaStop lekkekontroll
+
Energiaklass
A+++
Energiakulu, kWh tsükli kohta
0,66
Eraldi sahtel söögiriistadele
+
Jääkaja elektrooniline näit
+
Kuivatustulemus
A
Laius, cm
45
LCD ekraan
+
Mahutavus (kompl.)
10
Märgutuli põrandal
+
Mõõdud K x L x S, mm
815 x 448 x 550
Müratase, dB
44
Pesutulemus
A
Programmide arv
6
Töötemperatuure
6
Veekulu, L tsükli kohta
9,5
Viitstart
+