• Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Sügavkülmkirst Whirlpool WH2010AEFO

Sügavkülmkirst Whirlpool WH2010AEFO  Sügavkülmkirst Whirlpool WH2010AEFO  Sügavkülmkirst Whirlpool WH2010AEFO  Sügavkülmkirst Whirlpool WH2010AEFO  Sügavkülmkirst Whirlpool WH2010AEFO  Sügavkülmkirst Whirlpool WH2010AEFO  
Veel pilte
Whirlpool WH2010AEFO
280.80 € 290.15 €
Sinu võit: 9.35 €
Toode on laos! Selle toote SmartPostiga saatmine tasuta!
Kompaktne sügavkülmkirst Whirlpool FrostOut tehnoloogiaga!
6th SENSE tehnoloogia jälgib temperatuuri sügavkülmikus ja tagab automaatselt täiendava jõulise külmutamise ainult siis, kui vaja. Kuluefektiivne ja keskkonnasõbralik.
FrostOut on tehnoloogia, mis vähendab härmatise teket sügavkülmikus, et kasutajal oleks seadet vaja harvem sulatada. See tehnoloogia kasutab ära seadme jahutuskambri "loomulikku hingamist". Tänu spetsiaalsele õhuvoole ja kompressorile püsib õhk sügavkülmikus alati kuiv - niiskus eemaldatakse õhust. Uus sisekeskkond on seega valmis hoidma ära härmatise teket, vähendades seda kuni 55% võrra.
Fast Freeze funktsioon seadistab sügavkülmiku temperatuuri madalaimast sättest 10 kraadi võrra külmemaks toidu kiiresti külmutamiseks ja toiteväärtuse säilitamiseks.
Kirstsügavkülmiku kaanel on vastukaaluga süsteem, tänu millele see sulgub sujuvalt, seda on lihtne avada-sulgeda ja see ei kuku kunagi ootamatult kinni.
Elektrikatkestuse alarm jälgib temperatuuri sügavkülmikus. Punane vilkuv tähis annab märku, kui temperatuur tõuseb -8 °C juurde.
Vee äravoolu süsteem tagab lihtsa sulatamise ja puhastamise protsessi.
Sügavkülmikul on veel lisaks intuitiivne elektrooniline kasutajaliides, mis on disainitud tagama lihtsamat kasutuskogemust ning Space+ disain, mis tagab kogu vajaliku ruumi toidu ja jookide mugavaks säilitamiseks.

Külmiku kompressori garantii 10 aastat toote registreerimisel!
Tutvuge teabelehe ning tingimustega vajutades lehekülje jaluses olevale lingile "Whirlpool lisagarantii" 
Aastane energiakulu, kWh
252
Asetus
Horisontaalne
Autonoomia voolukatkestusel, h
26
Infoekraan
+
Kõrgus, cm
87
Laius, cm
81
Maht, l
204
Müraklass
D
Müratase, dB
42
Sügavkülmasahtlite arv
1
Sügavus, cm
64
Uus energiaklass
F
Värv
Valge