MIS ON MAHLAPRESS JA MIDA KÕIKE SELLEGA TEHA SAAB?

MIS ON MAHLAPRESS JA MIDA KÕIKE SELLEGA TEHA SAAB?

Vesi on elu allikas kuid vahepeal tahame me kõik midagi maitsekamat ning värvilisemat – mahla! Mahlad on imelised, täis vitamiine ning mineraalaineid, samuti täidavad nad kõhtu ning annavad elujõudu. Küll aga on poodides olevad mahlad täis suhkrut ning muid säilitusaineid. Soovimaks aga tervislikku ning ideaalset mahla on vaja mõelda mahlapressi peale.

Mahlapress
Mahlapress, nagu nimigi ütleb on masin mis pressib / millega saab pressida värsket külmpressitud mahla. Ise kodus mahla pressides püsivad kõik vitamiinid mahlas ning samuti ei ole mahlas erinevaid lisaaineid. Paljud inimesed alustavad oma päeva ühe tassi mahlaga, mis on pressitud värsketest puu, juurviljadest – kas see on parem kui kohvi? Kindlasti tervislikum ning sarnaselt kohvile annavad värsked mahlad kõvasti energiat.

Mahlapressid ei ole liigselt kallid kuid nad võimaldavad teha tervislikke mahlasid, mis äratavad ning annavad jõudu. Kui üks õun päevas hoiab arsti eemal siis üks tass värsket külmpressitud mahla hoiab arsti eemal kogu nädala.

Mahlapressi kasutus
Järgnevad puu ning juurviljad on mahlaks ideaalsed:

Õunad
Marjad
Kiivid
Ananass
Porgand
Brokoli
Kurk
Spinat
Tomat
Seller
jms
Üldiselt saab mahlapressiga oma kujutlusvõimet kasutada nii palju kui soovi on. Väga paljud erinevad puu ning juurviljad sobivad kokku ideaalseks mahlaks. Vaja on vaid katsetada ning proovida.

Ärge unustage puu ning juurvilju väikesteks tükkideks lõikamast enne masinasse panemist.

Järgnevalt toome me välja mõned maitsvad ning tervislikud mahlad, mida järgi proovida

Roheline mahl – kurk, seller, roheline õun! See mahl pakatab nii vitamiinidest kui ka veest ehk ta on niisutav.

Ingver kui tervis ei ole nii hea kui eile – sidrun (eemalda koor), ingver ning apelsin on ideaalne kombinatsioon tervise turgutamiseks.

Kõigi lemmik apelsin – kui kodus ei ole erinevaid puuvilju või juurvilju siis võib juua ka apelsinimahla, vägagi värskendav mahl, mis võib lihtsalt pere lemmik mahlaks muutuda.

Kokkuvõttes on mahlapress ideaalne vahend mahlasõbrale, kes soovib enda päeva lisaenergiat, mineraalaineid ning vitamiine. Ühe mahlapressiga on võimalik kokku segada sadu erinevaid mahlasid. Olles teemast huvitatud olete oodatud meie e-poodi.


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 5% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 5% allahindlust oma esimeselt ostult!