MIS ON WOK PANN JA MIDA KÕIKE SELLEGA TEHA SAAB?

MIS ON WOK PANN JA MIDA KÕIKE SELLEGA TEHA SAAB?

MIS ON WOK PANN JA MIDA KÕIKE SELLEGA TEHA SAAB?

Köögiviljade valmistamine
Wok pannil saab super kiiresti, tervislikult ning ühtlaselt valmistada kõiksuguseid köögivilju nagu näiteks porgandeid, brokolit jms. Lisades köögiviljadele veel natukene maitsestatud liha on tervislik ning kiire lõunasöök garanteeritud.

Vähem õli rohkem maitset
Kuna wokil praadides ei lähe vaja palju õli, siis saab sellega tervislikemaid sööke valmistada, mis on eriti hea kaalujälgijatele ja teistele, kes jälgivad mida nad söövad. Kuna aga õli kasutatakse vähem tunneb rohkem toiduainete erinevaid maitseid ning nende kombinatsioone – pidu maitsemeelele ning rahulik meel maksale.

Mitmeid toiduaineid korraga
Kuna wok pann on suur ning ta kuumeneb ühtlaselt saab sellega ideaalselt valmistada roogi, kus on palju erinevaid koostisosi. Riis erinevate juurviljadega, kastmetega ning lihaga, võibolla lisada veel natukene pähkleid ning maitserohelist. Wok pannil on imelihtne koostisosasid omavahel segada ning ka visata.

Kasutades kodus wok panni võib avastada endas korraliku koka, kes valmistab erinevaid maitsvaid maailmatoite. Wok pannidel saab kombineerida nii palju erinevaid maitseid, värve ning kombinatsioone, et tuttavad võivad arvata, et te võtate kokandustunde. Internet on täis erinevaid maitsvaid retsepte, mida teha wok pannil, alustades lihtsatest nuudlitest lõpetades aurutatud pelmeenidega ning suitsutatud lihaga.

Olles wokist ning maailma maitsetest huvitatud on võimalik kiirelt ning odavalt soetada endale üks kena wok pann siitsamast pottide, pannide e-poest ning juba paari päeva pärast on teie köök täis imelisi lõhnu ning maagilisi maitseid!


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 5% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 5% allahindlust oma esimeselt ostult!